Hürriyet

6 Şubat 2012 Pazartesi

Örgülü balerin topuzuGünlük hayatta topuzu çok kullanıyorum,acelem olduğunda biryere yetişmek zorunda olduğumda hoooop hemen bir topuz yapıp çıkarım dışarı .Bu topuzu hem değişik olmasından hemde çok zamanımı almadığı için sık sık kullanıyorum umarım sizde denersiniz ve kullanırsınız.Yapmanız gerekenler resimlerde adım adım gözüküyor yaşasın balerin topuzu!

Topuzun arkasını görmek için resme tıklayın.

3 yorum:

 1. 72.HAFTA. PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ ETKİNLİĞİNİN EV SAHİBİYİM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM; http://www.porselendemlik.com/ tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati etkinliğini 02 Şubat 2012-2 Mart 2012 TARİHLERİ ARASINDA www.guloannemutfakta.blogspot.com YANİ BEN YAPACAĞIM. SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!! TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK. VE TARİFİNİZE "PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 71.HAFTA " BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM.SENİ VE BU YAZIYI OKUYAN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM ETKİNLİĞİMİZE İSTEDİĞİNİZ KADAR TARİFLE KATILABİLİRSİNİZ ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ETKİNLİĞİMİZE YEMEK TARİFİ GÖNDERİLMEMESİNİ RİCA EDİYORUM. LÜTFEN ÇAYIN YANINDA VERİLECEK TARİFLER OLMASINA DİKKAT EDELİM. SEVGİLER

  YanıtlaSil
 2. Aaa ne guzel fikir! :) ama malesef kendi sacimi kendim yapmam konusundaki beceriksizligim yuzunden uzuldum simdi... ben yine de bir deniiym :)

  YanıtlaSil
 3. aslında bu topuz çok tatlı ama ben daha kendi saçımı öremiyorum yapmamın imkanı yook :)

  edankb.blogspot.com

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...